Home / אימונים / אימונים-מלאות / אימוני כושר קבוצתיים – עד כמה זה תורם?

אימוני כושר קבוצתיים – עד כמה זה תורם?

 
?

אימוני כושר קבוצתיים: עד כמה זה תורם?

 

 
אימוני הכושר בקבוצות, החלו לתפוס תאוצה זמן האחרון והפך לדי פופולרי בקרב הצרכנים הרבים אשר מחפשים תמורה הולמת לכספם הן במחיר, באפקטיביות, בתמורה ובערך המוסף. את אימוני הכושר הקבוצתיים תוכלו למצוא בהתאם למקום מגוריכם. אנו בחרנו להתמקד ברחובות, ראשון לציון ובתל אביב.
אימון בקבוצות בת"א לתל אביבים שבינכם
במידה ואתם מתגוררים בתל אביב והסביבה ואתם מוצאים עצמכם מתנדנדים בין העבודה לבית כשגופכם משלם את המחיר, זה הזמן להתחיל לברר אודות אימוני כושר קבוצתיים בתל אביב בליווי מדריך. אימוני כושר הם אחת המתנות הטובות ביותר שאתם יכולים להעניק לגוף שלכם ואם אתם מרגישי חסרי כוח, שאין לכם זמן או שהאימונים עצמם משעממים אתכם, מומלץ שתמצאו את הדרך להתגבר על כל אלה. רבים מרגישים כי אימונים קבוצתיים בליווי מדריך מאפשרים להם להתגבר על חוסר העיניין וחוסר הזמן. כאשר האימונים מתבצעים בהנחיית מדריך האימונים ממוקדים ומובילים לתוצאות הרצויות לפיכך, אנו מציעים לכם להגיע לאימון כושר קבוצתי בפארק הירקון.
 
מסגרת קבוצתית ברחובות או ראשון לציון במיוחד לתושבי העיר
אלה הם אימוני כושר פונקציונאליים המתבצעים בעצימות גבוהה ולפרקי זמן קצרים, במטרה להביא לשריפה קלורית מוגברת ושיפור בכל מרכיבי הכושר הגופני. קונספט האימון הינו מגוון מאוד- אימוני TRX משולבים, הרמה והנפת משקולות, ריצות קצרות וארוכות, כדורי כוח ועוד ועוד… 
 
אימוני כושר קבוצתיים בליווי מדריך עם יחס אישי
אחת הדילמות של רבים בעת המחשבה על כניסה לכושר היא כיצד יגיעו למטרות האישיות שלהם. גם בעת אימון בקבוצה המדריך מתייחס לכל אחד בנפרד ויותר מכך, כל אחד יכול להתייעץ עם המדריך לאורך האימון או לקבל הנחיות להתנהלות בריאה בין האימונים כך שהיחס האישי נשמר. אימוני כושר קבוצתיים בליווי מדריך מתבצעים בקבוצה כאשר כל אחד מהמשתתפים באימונים מקבל יחס אישי מהמדריך. האימונים מקצועיים ויכולים להתקיים גם במרחב הפתוח והם משלבים בין פעילות אירובית לבין פעילות כוח לפיתוח שרירים ועיצוב הגוף. אימוני כושר קבוצתיים בליווי מדריך מאפשרים לכם ליהנות גם מאימון קבוצתי בחבר וגם ממאמן מקצועי שילווה אתכם באופן אישי.
 
להתאמן בכיף
אימונים בקבוצה בליווי מדריך יכולים לגרום לכם לשנות את דעתכם ואת כל מה שחשבתם על כניסה לכושר. האימון אשר משלב בין מפגש חברתי לבין הנחייה מהמאמן יכול להפוך את ההליך שלכם למהנה במיוחד. התפקיד של המאמן הוא לסייע לכם להגיע לתוצאות שאתם שואפים להן ולכן בתחילת האימון ניתן לשתף את המאמן במטרות שלכם. אימון כושר בליווי מדריך יאפשר לכם ליהנות מתוצאות ובמהרה וניתן לשער שהתוצאות יגרמו לכם ליהנות מההליך ולרצות להמשיך להתאמן. אימונים אשר מתבצעים בכיף גורמים להתמדה לאורך זמן, יוצרים מסגרת ומובילים לתוצאות טובות.
 
עלויות אימוני כושר קבוצתיים
אחת השאלות שעולות לא פעם אצל אלו אשר מבררים אודות אימוני כושר היא העלויות שלו. העלויות של אימון יכולות להשתנות בהתאם לפרמטרים רבים. אימוני כושר עם מדריך יהיו תמיד יקרים יותר מאימוני כושר לבד, אך כשאלו מתקיימים בקבוצה העלות יכולה להיות נמוכה באופן משמעותי. לפעמים המחיר משתנה בהתאם למספר המתאמנים בקבוצה שחולקים איתם את עלות המאמן. אימוני כושר קבוצתיים בתל אביב בליווי מדריך מאפשרים למתאמנים להיכנס לכושר תוך פיקוח מתמיד ופיקוח זה מקטין את הסכנה שבפגיעות ספורט. כיוון שלאימון בפיקוח מדריך מוסמך ישנם יתרונות רבים ניתן לומר כי כמעט תמיד היתרונות עולים על העלויות.
 

© כל הזכויות שמורות ל-Wfit. אין להעתיק, לשכפל, לפרסם ולעשות שימוש כלשהו בתוכן עמוד זה, ללא אישור מראש ובכתב מצוות האתר.

 

 

 

About qtech

Check Also

אימון TRX – רצועות במנח תלוי

    אימון TRX – רצועות במנח תלוי     אימון TRX – רצועות במנח …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *